Kurumsal

Ana Sayfa > Kurumsal

Hakkımızda:

Fransız şirketi olan LOHR Grubu, 50 yılı aşkın süredir yük ve insan taşıma sistemlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlanması alanlarında dünya çapında uzmanlaşmış bir firmadır. Günümüzde LOHR, üç kıtadaki 7 fabrikası, 1500 çalışanı ve 120 mühendis ve teknisyenin görev aldığı AR-GE merkezinin sağladığı küresel üretimin ayak iziyle, otomobil nakliye araçları konusundaki lider konumunu sürdürürken, demiryolu faaliyetini geliştirip ve sürdürülebilir hareketlilik alanındaki projelerini ilerletmektedir. Lohr İstanbul 2004 yılında bu amaçlara dönük olarak kurulmuş ve halen Sakarya 2.OSB’de kendi tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir.

Kalite Politikamız:

LOHR İSTANBUL yönetimi olarak taahhütlerimi ve sorumluluklarımız

Önceliğimiz İnsan

Ürünlerimizi ve üretim süreçlerimizi sürekli geliştirerek iş güvenliğini ve sağlığını sağlamak,
Çevremizi koruyarak ve yasal düzenlemelere uyum sağlayarak doğaya saygı duymak;

Operasyonlarda Performans

Maliyetlerimizi aşağıya çekerek atıklarımızı azaltmak ve israfları yok etmek,
Kalite, teslimat ve maliyet isteklerini karşılayarak müşteri memnuniyeti sağlamak, Sıfır hata hedefini benimseyerek üretim süreçlerimizi ve ürünlerimizi sürekli iyileştirmek,

Sürdürülebilir Kalite

Müşterilerimize sürekli yeni ürünler ve yeni üretim süreçleri sunmak,
Kalite Yönetim Sistemi taahhütlerinin bütün çalışanlar tarafından anlaşıldığından ve uygulandığından emin olmak ve geliştirmek,

Kalite Yöneticiliği bu sistemin şirket içerisinde ve hizmet aldığımız paydaşlarımızda uygulanması ve sistemin iç/dış denetimlerde uygun bir şekilde devam ettirilmesini sağlamak için temsilci olarak belirlenmiştir.

About Us:

For more than 50 years, the French LOHR Group has been a global specialist in the design, manufacture and marketing of transport systems for goods and people. Today, with a global manufacturing footprint with seven plants across three continents, 1,500 employees and a research and development center with 120 engineers and technicians, LOHR continues to assert its position as the world leader in car transporters, to develop its road-railway activity and to promote projects for sustainable mobility. Towards these purposes; Lohr İstanbul had been established in 2004 and having his facilities in his own plant in Sakarya, 2.OSB.